Купальник з двох частин стрінги

Бікіні стрінги кавуново-рожевого кольору з якісних купальників

Купальників ніколи не буває достатньо. Тому саме час придбати привабливий виріб, з яким ви завжди матимете гарантію оригінального вбрання купальника. Зробіть своє літо кращим, незалежно від того, проводите ви його у відпустці, на морі чи вдома в саду. Адже кожен хоче подобатися. І в цій моделі ви будете.

Ціна на момент огляду: 825 Грн

Стрінги – дуже популярна нижня білизна, особливо влітку, адже вони не видно під одягом. Купальники танго також є великим хітом. Трусики купальника з двох частин мають дуже вузьку спинку, тому вони підкреслюють вашу попу. Звичайно, це має ряд переваг, але є й недоліки. По-перше, стрінги дуже зручні, але до них треба звикнути. Спочатку вони можуть вам заважати, але через деякий час ви не захочете їх міняти. У випадку з купальниками-двійками вони виглядають подвійно сексуально, адже вони вже не будуть призначені лише для очей вашого партнера, а для всіх людей на пляжі чи в басейні. Ви можете гарно засмагнути на тлі в стрінгах. Але будьте обережні, стрінги дійсно відкривають багато, тому вони найкраще підходять жінкам, які мають пружну і спортивну попу, інакше вони можуть виглядати дуже непривабливо.

Купальники стрінги особливо вибирають дівчата і молоді жінки, які не соромляться відкритися трохи більше. Купальники стрінги надзвичайно сексуальні і підкреслять чуттєвість жінки. Але стрінги не тільки для жінок, їх можуть носити і чоловіки, хоча в даному випадку це не так часто. І який вибір? Як завжди дуже багата, пропозиція включає цілий асортимент купальників з двох частин, нижня частина яких – стрінги. Якщо ви хочете показати себе в повній красі, просто вибирайте.