Купальник балконет-бардо

Жіночий купальник-двійка модного бірюзового кольору

Розкішне жіноче бікіні бірюзового кольору забезпечує максимальний комфорт. Завдяки крою та якісному матеріалу. Верх купальника посилений і має класичні кісточки. Плавки мають завищену талію і приховають дрібні недоліки.

Ціна на момент огляду: 998 Грн

Жіночий візерунковий купальник із двох частин на кісточках у ефектному дизайні

Бікіні на кісточках у сучасному та безсумнівно цікавому дизайні, що підкреслює фігуру, підходять жінкам незалежно від віку та статури. Пристойна модель, яка також забезпечує комфорт для насолоди купанням, освіженням у воді, а також прийняттям сонячних ванн, пересуванням по землі або роботою в саду.

Ціна на момент огляду: 1 110 Грн

Жіночий чорний купальник-двійка Ruby прикрашений оборкою

Шукаєте новий купальник? Настав час насолодитися не тільки літом, але й відпочити біля води або на сонці в красивій моделі, яка підніме і ваш бюст, і, звичайно, впевненість у собі. Якщо ви любите цікаві речі, то ця модель купальника з двох частин вам сподобається. Купальник-двійка Ruby чорного дизайну вражає своїм кроєм. Сучасні жіночі бікіні, прикрашені воланами, створені не тільки для романтичних душ, а й для тих, хто просто любить ефектні та незвичайні речі.

Ціна на момент огляду: 1 776 Грн

Розкішне бікіні з бюстгальтером бандо і вишуканими розрізами

Жіночий купальник-двійка Marcella Bianco підкорить вас з першого погляду. Верх бюстгальтера бандо має ефектний кросовер. Він призначений для зав’язування на шиї та на спині. Нижня частина складається з трусиків з витонченими розрізами з боків.

Ціна на момент огляду: 1 665 Грн

Жіночий посилений візерунковий купальник з двох частин Self

Жіночий купальник-двійка виготовлений з якісної мікрофібри. Бюстгальтер на підкладці з малюнком. Застібка на спині, регульовані та незнімні лямки. Класичні трусики повного крою зі зручними зав’язками.

Ціна на момент огляду: 1 998 Грн

Жіночий купальник-двійка Бардотка (балконет) – під такою загадковою назвою ховається популярний купальник-двійка, бюстгальтер якого виділяється унікальним кроєм. А чи знаєте ви, від чого пішла ця назва? Це бюстгальтери так званого балконного крою, які свого часу носила актриса Бріжит Бардо. Вона прославила їх у 1960-х роках. Однак так звані бардо носять і сьогодні і знаходять нових клієнтів.

А як виглядають ці купальники-двійки? Чашки ніби закінчуються в одній площині, тому здаються низькими. Такий крій надає чудову округлість грудей, вони немов підкріплені чимось і ідеально відкривають декольте. Крім того, лямки бюстгальтера розташовані по краю чашечок, тому їх майже не видно під топами.

Але будьте обережні, крій цих бюстгальтерів для купальників з двох частин дуже часто плутають з бюстгальтерами з половиною чашечки, так званою чашкою. Ці бюстгальтери можна впізнати за тим, що вони мають лише частково вирізані чашечки. Так що бюстгальтери-балконети можна сміливо впізнати, до того ж вони дійсно виглядають дуже ніжно і романтично. Але будьте обережні, він більше підходить жінкам з меншим бюстом.